KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13491134
nr 1349 1134
2 st, Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på pannå, 12x17cm
Utrop:
500 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 28 september 2020
kl 19:09:25
450 kr
500 kr
600 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
2.000 kr
6
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
6
2.200 kr